perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vegël në anglisht

Fjalë: vegël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (13): appliance, implement, implementing, instrument, tool, utensil, apparatus, attachment, device, gadget, pointer, ruler, toaster
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht vegël, vegël në anglisht, appliance në shqip
vegël në anglisht