perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vendos në anglisht

Fjalë: vendos (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (24): place, settle, take, implant, mount, perch, plant, seat, whiteout, appear, erect, put, putt, set, stake, stalemate, stand, deputize, locate, lodge, situate, stow, adapt, install
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht vendos, vendos xp, vendos media, vendos llp, vendos industrietechnik gmbh, vendos industrietechnik, vendos në anglisht, place në shqip
vendos në anglisht