perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëm në anglisht

Fjalë: vetëm (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (33): exclusively, just, only, alone, barely, merely, bare, one, single, sole, unique, asunder, himself, itself, myself, oneself, same, very, friendless, isolated, lone, lonely, lonesome, recluse, retired, solitary, unaccompanied, unattended, unwed, but, purely, exclusive, mere
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht vetëm, vetëm për të qeshur, vetëm a po m'han raku, vetëm në anglisht, exclusively në shqip
vetëm në anglisht