perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vizatim në anglisht

Fjalë: vizatim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (1): drawing
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht vizatim, vizatime per vjeshten, vizatim teknik ushtrime, vizatim teknik pdf, vizatim teknik me kompjuter, vizatim teknik industrial, vizatim në anglisht, drawing në shqip
vizatim në anglisht