perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vizitë në anglisht

Fjalë: vizitë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (12): haunt, infest, obsess, visit, call, frequent, visited, visitation, appointment, tour, sightseeing, touring
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht vizitë, vizitë në anglisht, haunt në shqip
vizitë në anglisht