perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vogël në anglisht

Fjalë: vogël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (31): boy, boyfriend, lad, small, change, dainty, delicate, fine, fine-grained, granular, inconsiderable, minute, paltry, particle, petite, petty, pimping, puny, slight, tenuous, tiny, wee, wispy, captious, fussy, small-minded, little, minor, nonsolid, slim, teensy
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht vogël, truri i vogël, sherri i vogël, qinqi i vogël, qingji i vogël, qeni vogël, vogël në anglisht, boy në shqip
vogël në anglisht