perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zë në anglisht

Fjalë: (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (5): voice, vote, catch, hit, strike
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht zë, zë mobile, le zë, folja zë, zë në anglisht, voice në shqip
zë në anglisht