perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zezak në anglisht

Fjalë: zezak (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (7): black, monk, sable, sooty, hack«, negro, nigger
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht zezak, zezak tu knu shqip, zezak translate, zezak ne shqiperi, zezak ne kosove, zezak ne enderr, zezak në anglisht, black në shqip
zezak në anglisht