perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zgjoj në anglisht

Fjalë: zgjoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (5): arouse, awake, awaken, rouse, wake
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht zgjoj, zgjoj në anglisht, arouse në shqip
zgjoj në anglisht