perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zhele në anglisht

Fjalë: zhele (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-anglisht
Përkthime (4): rag, mop, swab, tatter
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: anglisht zhele, zhele-ma nema smisla tekst, zhele-ma nema smisla lyrics, zhele royal, zhele recipe, zhele ft slatkar jas sum jas lyrics, zhele në anglisht, rag në shqip
zhele në anglisht

Fjalë të ngjashme

rrotull rrotull kjo dynja