perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: ankohem

Fjalor: anglisht ankohem
Përkthime: complain, gripe, grizzle, grouse, grumble, moan, repine, scold
ankohem në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kňourat, lkát, naříkat, sténat
ankohem në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: ächzen, jammern, klagen, meckern, stöhnen, wehklagen
ankohem në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: jamre, klage
ankohem në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: gemir, quejarse, regañar
ankohem në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: épiloguer, geindre, gémir, plaindre
ankohem në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: gemere, lagnarsi, lamentare, lamentarsi
ankohem në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: jamre, klaga, klage
ankohem në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: жаловать, пенять, сетовать, стонать
ankohem në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: jämra, klaga
ankohem në suedisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: oigama
ankohem në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: mankua, ruikuttaa, vaikeroida
ankohem në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: panaszkodni
ankohem në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: carpir, gemer, quedasse, queixar-se
ankohem në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: narzekać
ankohem në polonisht »