perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: anonim

Fjalor: anglisht anonim
Përkthime: anonym
anonim në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: anonym
anonim në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: anonymus
anonim në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: anónimo
anonim në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: anonyme
anonim në frëngjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: аноним, анонимка
anonim në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: ананім
anonim në bjellorusisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: анонім
anonim në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: anonim
anonim në polonisht »

Fjalë të ngjashme

anonim elvana gjata, anonim adalah, anonim şirket, anonim sirketi, anonim alkoholisták, anonim artinya, anonim chat, anonim ne demek, anonim şirketlerde hisse devri, anonim proxy