perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: apo

Fjalor: anglisht apo
Përkthime: else, or, does, if, unless, whether
apo në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: anebo, nebo, jak, jestli, jestliže, kdyby, zda
apo në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: beziehungsweise, entweder, oder, ob
apo në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: eller, og, dersom, hvis, om, vare
apo në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: bien, o, u, si
apo në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: ou, où, soit, cirage, est-ce, si
apo në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: o, oppure, se, ossia
apo në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: eller, dersom, hvis, om, vare, vie
apo në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: или, если, разве, жалуй, люби
apo në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: antingen, eller, huruvida, om, vare
apo në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: или
apo në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: або, цi, альбо, луб
apo në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: või, kas
apo në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: eli, tai, vai, jos
apo në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ή
apo në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: ili, ako, da
apo në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: vagy, vajon
apo në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: o, ou, u, se, si
apo në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: ali
apo në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: alebo
apo në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: або, чи, або-або, якщо, бас, басовий, лико, луб
apo në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: albo, czy, lub
apo në polonisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: ar
apo në lituanisht »

Fjalë të ngjashme

apo don kesh, apo address, apo hiking society, apo snowboards, apo ae, apo naproxen, apo island, apo ti-4, apob, apo fpo