perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: ar

Fjalor: anglisht ar
Përkthime: gold
ar në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: zlato
ar në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: gold
ar në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: gul, guld
ar në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: oro
ar në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: or
ar në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: oro
ar në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: gull
ar në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: золото
ar në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: guld, gull
ar në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: злато
ar në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: золата
ar në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kuld
ar në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kulta
ar në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: χρυσός
ar në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: zlato
ar në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: arany
ar në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: auksas, auksinis
ar në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: oro, ouro
ar në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: zlato
ar në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: zlato
ar në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: золото
ar në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: złoto
ar në polonisht »

Fjalë të ngjashme

ar & lo travel, ar 15, ar book finder, ar rahman, ar 670-1, ar test, ar 15 parts, ar 15 for sale, ar drone, ar 10