perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: argjend

Fjalor: anglisht argjend
Përkthime: argent, silver
argjend në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: stříbro
argjend në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: silber, silberbesteck
argjend në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: sølv, sølvtøj
argjend në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: plata
argjend në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: argent, argenterie
argjend në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: argento
argjend në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: sølv
argjend në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: серебро
argjend në rusisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: сребро
argjend në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: серабро, срэбра
argjend në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: hõbe
argjend në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: hopea
argjend në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: srebro
argjend në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: ezüst
argjend në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: sidabras
argjend në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: prata
argjend në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: argint
argjend në rumanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: srebro
argjend në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: срібло
argjend në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: srebro
argjend në polonisht »

Fjalë të ngjashme

argjend tafaj, argjend element kimik, argjend beqiri, argjend gashi, argjend bardhi, argjend flori lloga, argjend berisha, argjend mustafa, argjend blakaj, argjend bytyqi