perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: ari

Fjalor: anglisht ari
Përkthime: bear, bearing, bore, born, hairy
ari në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: medvěd
ari në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: bär
ari në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: bjørn
ari në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: oso
ari në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: ours
ari në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: orso
ari në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: bjørn
ari në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: медведь
ari në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: björn
ari në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: мечка
ari në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: мядзведзь, мядзьведзь
ari në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: karu
ari në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: karhu
ari në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: αρκούδα
ari në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: medvjed
ari në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: medve
ari në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: lokys, meška
ari në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: urso
ari në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: medved
ari në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: medveď
ari në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: ведмідь, витримати, витримувати, нести, носити, перенести, переносити, родити, спекулянт, уродити
ari në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: niedźwiedź
ari në polonisht »

Fjalë të ngjashme

ari master academy, ari i zi, ari polar, ari caushi, ari luarasi, air one, ari wikipedia, ari ne shqiperi, ari i zi nafta, ari shaffir