perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: arkëtar

Fjalor: anglisht arkëtar
Përkthime: cashier, teller, treasurer
arkëtar në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: pokladník
arkëtar në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: kassierer
arkëtar në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: kasserer
arkëtar në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: cajero, taquillero
arkëtar në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: caissier
arkëtar në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: cassiere
arkëtar në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: kasserer
arkëtar në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: кассир
arkëtar në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: kassör, kassörer
arkëtar në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: касір
arkëtar në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kassanhoitaja, rahastonhoitaja
arkëtar në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ταμίας
arkëtar në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: pénztáros
arkëtar në hungarisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: casier
arkëtar në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: касир, обліковець, оповідач, скарбник
arkëtar në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kasjer
arkëtar në polonisht »