perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: arkeologjik

Fjalor: anglisht arkeologjik
Përkthime: archaeological
arkeologjik në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: archeologický
arkeologjik në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: archäologisch
arkeologjik në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: arqueológico
arkeologjik në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: archéologique
arkeologjik në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: archeologico
arkeologjik në italisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: археологический
arkeologjik në rusisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: archeológiai
arkeologjik në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: arqueológico
arkeologjik në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: archeologiczny
arkeologjik në polonisht »

Fjalë të ngjashme

muzeu arkeologjik, fjalor arkeologjik, turizmi arkeologjik