perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: asgjë

Fjalor: anglisht asgjë
Përkthime: anything, nil, nix, none, nothing, nought, thread
asgjë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: nic, nit, vlákno
asgjë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: nichts, faden, garn, zwirn
asgjë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: ingenting, intet, nul, garn, tråd
asgjë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: cero, higo, nada, hebra, hilo, rosca
asgjë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: rien, fil, filandre, filet, filoselle
asgjë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: inezia, niente, nulla, filetto, filo
asgjë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: ingenting, intet, garn, tråd
asgjë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: ничто, нуль, нитка, нить, пряжа
asgjë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: ingenting, intet, tråd
asgjë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: нищо
asgjë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: нiшто, нiтка, нітка
asgjë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: niit
asgjë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: lanka, naru, rihma
asgjë në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: ništa, konac, nit, žica
asgjë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: semmi
asgjë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: niekas, nulis, siūlas
asgjë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: cero, nada, zero, filamento, fio, linha, rosca
asgjë në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: nič
asgjë në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: nič
asgjë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: нуль, вишикувати, вишикуватися, вірьовка, волокнина, волокно, генеалогія, доказ, зморшка, ключ, колія, ланцюжок, лінія, нитка, обрис, протяг, риска, ряд, струна, тягнутися, черга
asgjë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: nic
asgjë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

asgjë sikur dielli