perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: asht

Fjalor: anglisht asht
Përkthime: bone, dice, sacral, osseous
asht në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kost, kostnatý, kostní
asht në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: bein, knochen
asht në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: ben, knogle, knokkel
asht në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: hueso, óseo
asht në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: fémur, humérus, ischion, ivoire, os, péroné, pommette, radius, rotule, vertèbre, osseux
asht në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: ossa, osso, osseo
asht në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: bein, ben, knokkel
asht në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: кость, костный, костяной
asht në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: ben
asht në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: кост
asht në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: костка, косць, касцявы
asht në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kont
asht në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: luu
asht në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: κόκαλο
asht në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: kost
asht në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: csont
asht në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: kaulas
asht në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: leso, osso
asht në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: kost
asht në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: kosť
asht në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: доміно, кіста, кістка, кісткова, кісткове, кістковий, кістку, кісту, кість
asht në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: kość, kostny
asht në polonisht »

Fjalë të ngjashme

ashta, ashtanga yoga, ashta energji, asht annual meeting 2014, asht conference, asht annual meeting, asht jobs, asht dhatu, asht ca, asta boston