perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: askush

Fjalor: anglisht askush
Përkthime: anybody, nix, nobody, none, no-one
askush në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: někdo, nikdo, nikoho, žádný
askush në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: kein, niemand
askush në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: ingen, nul
askush në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: nadie, ningún, ninguno
askush në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: aucun, personne
askush në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: alcuno, nessuno
askush në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: ingen
askush në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: никакой, никто
askush në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: ingen
askush në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: нiякi, ніхто, чалавек
askush në bjellorusisht »
Fjalor: grek
Përkthime: κανένας
askush në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: senki
askush në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: niekas
askush në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: nadei, nenhum, ninguém
askush në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: будь-хто, ніхто, хто-небудь, хтось
askush në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: nikt
askush në polonisht »

Fjalë të ngjashme

askush sdo ta besoj, askush sdo ta besoj luana vjollca, askush nuk eshte perfekt ese, askush sdo ta besoje luana, askush nuk eshte perfekt, askush nuk i ka krejt