perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: asnjëherë

Fjalor: anglisht asnjëherë
Përkthime: ever, never, nevermore
asnjëherë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: nikdy
asnjëherë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: je, jemals, nie, niemals, nimmer, nimmermehr
asnjëherë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: aldrig
asnjëherë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: jamás, nunca
asnjëherë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: jamais, one
asnjëherë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: giammai, mai
asnjëherë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: aldri
asnjëherë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: никогда, сроду
asnjëherë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: aldrig
asnjëherë në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: нiразу, ніколі
asnjëherë në bjellorusisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ποτέ
asnjëherë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: ikada, nikad, nikada
asnjëherë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: soha, sohasem
asnjëherë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: niekada
asnjëherë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: jamais, jazais, nunca
asnjëherë në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: nikdy
asnjëherë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: коли, ніколи, ніколи-ніколи, обставина
asnjëherë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: nigdy
asnjëherë në polonisht »