perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: astar

Fjalor: anglisht astar
Përkthime: liner, lining
astar në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: podšívka
astar në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: futter, unterfutter
astar në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: forro
astar në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: coiffe, doublure, taie
astar në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: fodera
astar në italisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: подкладка, подоплека, подоплёка
astar në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: foder
astar në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: падбіўка, падкладка, падшэўка
astar në bjellorusisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: вата, задній, запізнілий, лайнер, назад, переплести, переплітати, підбивка, підбійка, підкладка, підтримати, підтримка, спинка
astar në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: podszewka
astar në polonisht »

Fjalë të ngjashme

astar singapore, astar car, astar scholarship, astar price, astar helicopter, astar algorithm, astar personnel, astar minerals, astar air cargo, a star leotards