perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: atë

Fjalor: anglisht atë
Përkthime: father
atë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: praotec
atë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: pater, vasen, vater
atë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: fadder, fader, far, gudfar, pater
atë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: padre
atë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: parrain, pater, père
atë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: padre
atë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: fadder, far, gudfar, pater
atë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: батька, батюшка, отец
atë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: fäder, far, pater
atë në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: баща
atë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: бацька
atë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: isa
atë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: isä
atë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: πατέρας
atë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: otac
atë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: apu, atya
atë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: pradininkas, tėvas
atë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: padre, pai
atë në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: oče
atë në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: otec
atë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: бать, батько, отець, тато
atë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: ojciec
atë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

atë pronunciation greek, atë goddess, atë greek goddess, atë shtjefen gjecovi, atë pronunciation