perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: autobus

Fjalor: anglisht autobus
Përkthime: charabanc, char-a-banc, coach
autobus në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: autokar
autobus në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: reisebus
autobus në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: autocar
autobus në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: autocar
autobus në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: corriera, pullman
autobus në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: buss
autobus në norvegjisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: автобус
autobus në bullgarisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: linja-auto
autobus në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: πούλμαν
autobus në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: autóbusz
autobus në hungarisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: autobus
autobus në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: автобус
autobus në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: autokar
autobus në polonisht »

Fjalë të ngjashme

autobus usati, autobus tirane prishtine, autobus ne shitje, autobus tirane rinas, autobus shqiperi gjermani, autobus tirane milano, autobus tirane shkup, autobus games, autobus per rinas, autobus prishtine tirane oraret