perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: avull

Fjalor: anglisht avull
Përkthime: couple, damp, dyad, match, pair, peer, reek, steam, twosome, vapour
avull në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: dvojice, pár, pára, párek
avull në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: dampf, dunst, duo, gespann, gleichrangige, paar, pärchen
avull në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: ægtepar, damp, dunst, elm, em, kobbel, par
avull në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: humo, par, pareja, vaho, vapor, yunta
avull në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: buée, couple, pair, paire, pairesse, vapeur
avull në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: coppia, paio, pariglia, vapore
avull në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: ånda, damp, dunst, eim, kobbel, par
avull në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: пар
avull në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: ånga, damp, dunst, elm, imma, par
avull në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: изпарение, пара
avull në bullgarisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: aur
avull në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: höyry, huuru, löyly, pari
avull në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ατμός, ζευγάρι
avull në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: par, para
avull në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: gőz, házaspár, pár, pára
avull në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: garas
avull në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: casal, par, parelha, vapor
avull në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: par
avull në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: pár
avull në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: двійка, змагання, матч, пар, пара, пари, пару, пасувати, пі-ара, підвіска, рівня, сірник, співробітник, тет-а-тет, товариш
avull në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: para
avull në polonisht »

Fjalë të ngjashme

avull per fytyren, avull i ngopur, avull me define, avull me kamomil, avull ne anglisht