perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: baba

Fjalor: anglisht baba
Përkthime: father
baba në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: praotec
baba në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: pater, vasen, vater
baba në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: fadder, fader, far, gudfar, pater
baba në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: padre
baba në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: parrain, pater, père
baba në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: padre
baba në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: fadder, far, gudfar, pater
baba në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: батька, батюшка, отец
baba në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: fäder, far, pater
baba në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: баща
baba në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: бацька
baba në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: isa
baba në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: isä
baba në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: πατέρας
baba në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: otac
baba në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: apu, atya
baba në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: pradininkas, tėvas
baba në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: padre, pai
baba në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: oče
baba në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: otec
baba në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: бать, батько, отець, тато
baba në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: ojciec
baba në polonisht »

Fjalë të ngjashme

baba stars, baba tomorri, baba mondi, baba li, baba vanga, baba stars wikipedia, baba tomorri cajupi, baba reshat bardhi, baba kalanderi, babastars high