perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: bagëti

Fjalor: anglisht bagëti
Përkthime: cattle, livestock
bagëti në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: dobytek, skot
bagëti në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: kühe, rind, rindvieh, videosichtgerät, vieh
bagëti në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: besætning, fe, kreatur, kvæg
bagëti në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: ganado
bagëti në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: bestiaux, bétail, bovins
bagëti në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: bestiame, bovini
bagëti në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: bruksdyr, buskap, fe, flæ, kreatur, krøtter, kveg, nøt
bagëti në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: быдло, скот, скотина
bagëti në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: boskap, fä, kreatur, nöt
bagëti në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: добитък
bagëti në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: быдла, жывёліна
bagëti në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kari, kariloomad
bagëti në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: karja
bagëti në finlandisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: lábasjószág, marha, szarvasmarha
bagëti në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: gyvuliai
bagëti në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: gado
bagëti në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: vite
bagëti në rumanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: dobytok
bagëti në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: бидло, скот, тварина, худоба, худобу
bagëti në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: bydło
bagëti në polonisht »

Fjalë të ngjashme

bagëti e bujqësi naim frasheri, bagëti e bujqësia (analizë), bagëti e bujqësia naim frasheri, bagëti dhe bujqësi, bagëti e bujqësija