perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: bajat

Fjalor: anglisht bajat
Përkthime: hale, husky, robust, stale, abominable, fulsome, insipid, sick, tasteless, unpalatable, unsavoury
bajat në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: hřmotný, silný, fádní, mdlý, nudný
bajat në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: alt, altbacken, abgeschmackt, fad, fade, geschmacklos, schlecht, ungenießbar
bajat në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: fast, gal
bajat në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: duro, rancio, robusto, desabrido, insípido, insulso, soso
bajat në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: rassis, robuste, fadasse, fade, insipide, mauvais
bajat në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: gagliardo, robusto, insipido, insulso
bajat në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: sterk, flau, gal, uappetittlig, usmakelig, vemmelig
bajat në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: здоровый, крепкий, черств, чёрств, черствый, чёрствый, безвкусный, невкусный
bajat në rusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: roteva, tanakka, vahva, hengetön, mauton
bajat në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: snažan
bajat në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: szikkadt, lapos
bajat në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: duro, empedernido, forte, rijo, robusto, seco, sólido, desabrido, insípido
bajat në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: затверділий, крутий, мозолистий, непіддатливий, черствий
bajat në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: czerstwy, niesmaczny
bajat në polonisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: flau, osmaklig
bajat në suedisht »

Fjalë të ngjashme

budget rental car, budget deficit, bajat 2014, bajatey raho mp3, bajat 2013, bajat bazar, bajat hleb, bajat leb, bajar musica gratis, bajat in english