perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: balet

Fjalor: anglisht balet
Përkthime: ballet
balet në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: balet
balet në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: ballett
balet në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: ballet
balet në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: baile, bailete, ballet
balet në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: ballet, valeté
balet në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: balletto
balet në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: ballett
balet në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: балет
balet në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: balett, ballett
balet në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: балет
balet në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: балет
balet në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: ballett
balet në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: baletti
balet në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μπαλέτο
balet në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: balet
balet në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: balett
balet në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: baletas
balet në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: baile, ballet
balet në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: balet
balet në rumanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: balet
balet në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: балет
balet në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: balet
balet në polonisht »

Fjalë të ngjashme

baleti shqiptar, baleti ne shqiperi, baleti zhizel, baleti klasik, baleti rus, baleti wikipedia, baleti modern, baleti klasik wikipedia, baleti silfida, baleti romantik