perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: bar

Fjalor: anglisht bar
Përkthime: grass
bar në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: tráva, trávník
bar në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: gras, ried
bar në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: græs
bar në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: hierba
bar në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: gramen, herbe, pelouse, zostère
bar në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: erba, prato
bar në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: gras, gress
bar në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: злак, трава
bar në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: gräs, gross
bar në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: трева
bar në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: зёлкі, трава
bar në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: rohi
bar në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: heinä, nurmi, ruohikko, ruoho
bar në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: χόρτο
bar në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: fű, gyep
bar në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: žolė
bar në lituanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: trava
bar në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: tráva
bar në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: імла, купина, мряка, трава, туман
bar në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: trawa
bar në polonisht »

Fjalë të ngjashme

bar refaeli, bar restorant besjoni, bar sport skedina, bar kafe, bar restorant piceri gloria, barcode, bar brothers, bar restorant saraj, bar names, bar restorant jurgen