perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: bardhësi

Fjalor: anglisht bardhësi
Përkthime: whiteness
bardhësi në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: bělost
bardhësi në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: weiß, weiße
bardhësi në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: hvid
bardhësi në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: blanco, blancura
bardhësi në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: blanc, blancheur
bardhësi në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: biancore
bardhësi në italisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: белизна
bardhësi në rusisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: balta
bardhësi në lituanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: belosť
bardhësi në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: białość
bardhësi në polonisht »