perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: bari

Fjalor: anglisht bari
Përkthime: cowherd, goatherd, herder, herdsman, pastor, shepherd, cowboy, cowman, vaquero
bari në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: ovčák, pasák, pastevec, pastor, pastýř
bari në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: hirt, pastor, pfarrer
bari në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: hyrde, kapellan, præst, sognepræst
bari në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: pastor, resero, vaquero
bari në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: berg, berger, colin, pasteur, pâtre, dindonnier, gardeur
bari në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: pastore, pecoraio
bari në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: gjeter, hyrde
bari në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: пастух, пастырь
bari në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: hyrde
bari në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: пастух
bari në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: karjus, lambur
bari në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kaitsija, paimen
bari në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: βοσκός
bari në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: gulyás, juhász, marhapásztor, pásztor
bari në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: klebonas, kunigas, pastorius
bari në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: pastor
bari në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: cioban, păstor
bari në rumanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: pastier
bari në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: пастух
bari në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: pasterz, pastuch
bari në polonisht »

Fjalë të ngjashme

bari kurti, bari kurti number 1, bari italy, bari airport, bari i bletes, bari durres, bari tirana flights, bari centro, bari calcio, bari tirana