perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: batalion

Fjalor: anglisht batalion
Përkthime: battalion
batalion në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: batalion, prapor
batalion në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: bataillon
batalion në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: bataljon
batalion në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: batallón
batalion në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: bataillon
batalion në frëngjisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: bataljon
batalion në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: батальон
batalion në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: bataljon
batalion në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: батальон
batalion në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: батальён
batalion në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: pataljon
batalion në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: τάγμα
batalion në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: bojna
batalion në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: zászlóalj
batalion në hungarisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: batalion
batalion në rumanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: prápor
batalion në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: батальйон
batalion në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: batalion
batalion në polonisht »

Fjalë të ngjashme

batalion disciplinar, batalion prague, battalion chief, battalion wars, bataleon snowboards, batalion zośka, batalion parasol, batalion raider, battalion aid station, battalion commander