perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: berber

Fjalor: anglisht berber
Përkthime: barber, hairdresser, hairstylist
berber në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: bradýř, holič, kadeřník
berber në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: barbier, friseur, frisör, haarschneider
berber në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: barbererne, barber, frisør
berber në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: barbero, peinador, peluquero
berber në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: barbier, frater, coiffeur, perruquier, pommader, raseur
berber në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: barbiere, parrucchiere
berber në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: barberere, barber, frisør
berber në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: брадобрей, цирюльник, парикмахер
berber në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: barberare, frisör
berber në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: бръснар, фризьор
berber në bullgarisht »
Fjalor: grek
Përkthime: κουρέας, κομμωτής
berber në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: borbély, fodrász
berber në hungarisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: cyrulik, fryzjer, golarz, golibroda
berber në polonisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: цырульнік
berber në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kampaaja
berber në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: brijač
berber në kroatisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: cabeleireiro, pequeno
berber në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: frizer
berber në rumanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: brivec
berber në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: перукар
berber në ukrainisht »

Fjalë të ngjashme

berber games, berber carpet, berber people, berber language, berber social, berber rugs, berber carpet tiles, berber names, berber carpet cost, berber music