perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: bibliotekë

Fjalor: anglisht bibliotekë
Përkthime: library
bibliotekë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: knihovna
bibliotekë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: bibliothek, bücherei, büchersammlung
bibliotekë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: bibliotek
bibliotekë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: biblioteca, estante, librería
bibliotekë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: bibliothèque
bibliotekë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: biblioteca, libreria
bibliotekë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: bibliotek
bibliotekë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: библиотека
bibliotekë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: bibliotek
bibliotekë në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: бібліятэка
bibliotekë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: raamatukogu
bibliotekë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kirjasto
bibliotekë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: βιβλιοθήκη
bibliotekë në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: könyvtár
bibliotekë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: biblioteka
bibliotekë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: biblioteca, libera
bibliotekë në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: bibliotecă
bibliotekë në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: бібліотека, книгарня
bibliotekë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: biblioteka, księgozbiór
bibliotekë në polonisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: библиотека
bibliotekë në bullgarisht »