perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: bimor

Fjalor: anglisht bimor
Përkthime: perennial, plant, vegetable, floral, vegetative
bimor në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: bylina, rostlina, rostlinný, vegetativní
bimor në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: gewächs, pflanze, pflanzlich, vegetativ
bimor në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: plante, vegetabilsk, vegetativ
bimor në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: planta, vegetal
bimor në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: herbe, plante, traînasse, végétal, sève, végétatif
bimor në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: pianta, vegetale
bimor në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: planta, plante, vekst, vegetabilisk, vegetabilsk, vegetativ
bimor në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: растение, растительный
bimor në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: planta, växt, vegetabilisk, vegetativ
bimor në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: расьлiна
bimor në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kasvi, taimi
bimor në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: φυτό
bimor në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: biljka, biljni
bimor në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: növény, vegetatív
bimor në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: augalas, sodinukas
bimor në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: planta, vegetal
bimor në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: rastlina
bimor në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: závod
bimor në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: roślina, roślinny
bimor në polonisht »

Fjalë të ngjashme

bimor central point oregon, bimor pump, bimor medford or, bimor corporate, bimor szczecin, bimor tobacco outlets, bimor medford oregon, bimor shell, biomor curcumin, bimor gas