perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: bindje

Fjalor: anglisht bindje
Përkthime: allegiance, docility, obedience, submersion, sworn
bindje në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: podřízenost, poslušnost
bindje në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: folgsamkeit, gehorsam
bindje në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: docilidad, obediencia, sumisión
bindje në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: obéissance, subordination
bindje në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: ubbidienza
bindje në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: lydighet
bindje në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: наблюдаемость, повиновение, послушание
bindje në rusisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: послушание
bindje në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: послух
bindje në bjellorusisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: engedelmesség, szófogadás
bindje në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: obediência
bindje në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: poslušnosť
bindje në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: гнучкість, послушенство, слухняність, тямущість
bindje në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: posłuszeństwo
bindje në polonisht »

Fjalë të ngjashme

pomme de terre bintje, natacha bindje, bintje jean luc, binge drinking, recette bintje