perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: biografi

Fjalor: anglisht biografi
Përkthime: biography
biografi në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: biografie
biografi në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: biographie, lebensbeschreibung
biografi në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: biografi
biografi në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: biografía
biografi në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: biographie, vie
biografi në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: biografia
biografi në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: biografi
biografi në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: биография, жизнеописание
biografi në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: biografi
biografi në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: биография
biografi në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: біяграфія
biografi në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: elulugu
biografi në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: elämäkerta
biografi në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: βιογραφία
biografi në greqisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: biografija
biografi në lituanisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: biografie
biografi në rumanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: životopis
biografi në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: біографія, довічний, життя
biografi në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: biografia
biografi në polonisht »

Fjalë të ngjashme

biografi te ndryshme, biografi per ismail kadare, biografi soekarno, biografi jokowi, biografi mario teguh, biografi bj habibie, biografi iwan fals, biografi ki hajar dewantara, biografi soeharto, biografi agnes monica