perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: biologji

Fjalor: anglisht biologji
Përkthime: biology
biologji në anglisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: biologie
biologji në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: biologi
biologji në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: biología
biologji në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: biologie
biologji në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: biologia
biologji në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: biologi
biologji në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: биология
biologji në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: biologi
biologji në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: биология
biologji në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: біялогія
biologji në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: bioloogia
biologji në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: biologia
biologji në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: βιολογία
biologji në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: biologija
biologji në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: biológia
biologji në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: biologija
biologji në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: biologia
biologji në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: biologie
biologji në rumanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: biológia
biologji në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: біологія
biologji në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: biologia
biologji në polonisht »

Fjalë të ngjashme

biologji 6, biologji e thelluar, biologji e thelluar 12, biologji 7, biologji 8, biologjia 10, biologji 9, biologji molekulare, biologji berthame, biologji 7 mediaprint