perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: birrë

Fjalor: anglisht birrë
Përkthime: beer, beery, hazel, ale, brew
birrë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: pivo
birrë në çeki »
Fjalor: danez
Përkthime: øl
birrë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: cerveza
birrë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: bière, brun, cervoise, lambic
birrë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: birra
birrë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: øl
birrë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: пивной, пиво
birrë në rusisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: бира
birrë në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: піўны, піва
birrë në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: olut, kalja
birrë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: μπύρα
birrë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: pivo
birrë në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: alus
birrë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: cerveja
birrë në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: bere
birrë në rumanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: pivo
birrë në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: пивний, пивній, пивної, пивною, пиво
birrë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: piwny, piwo
birrë në polonisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: bier
birrë në gjermanisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: öl
birrë në suedisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: sör
birrë në hungarisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: pivo
birrë në sllovakisht »