perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çaj në bjellorusisht

Fjalë: çaj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (5): гарбата, лазаніца, чай, трэшчына, рэзаць
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht çaj, çaj xhenxhefil, çaj sherbele, çaj sherbela, çaj rusi, çaj mali, çaj në bjellorusisht, гарбата në shqip
çaj në bjellorusisht