perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çerek në bjellorusisht

Fjalë: çerek (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): квартал
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht çerek, çeyrek ne kadar, çeyrek fiyatı, çeyrek fiyatları, çeyrek altın ne kadar, çeyrek altın kaç para, çerek në bjellorusisht, квартал në shqip
çerek në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

fajtor pa zemer flak jacket lenses