perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çmoj në bjellorusisht

Fjalë: çmoj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): ацэньваць, ацаніць
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht çmoj, çmoj në bjellorusisht, ацэньваць në shqip
çmoj në bjellorusisht