perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

çoj në bjellorusisht

Fjalë: çoj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (2): насiць, паднімаць
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht çoj, çoj në bjellorusisht, насiць në shqip
çoj në bjellorusisht