perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administratë në bjellorusisht

Fjalë: administratë (numri i letrave: 12)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (3): адміністрацыя, кіраванне, упраўленне
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht administratë, administratë në bjellorusisht, адміністрацыя në shqip
administratë në bjellorusisht