perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

administroj në bjellorusisht

Fjalë: administroj (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (1): кіраваць
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht administroj, administroj në bjellorusisht, кіраваць në shqip
administroj në bjellorusisht