perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afro në bjellorusisht

Fjalë: afro (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (18): вакол, навакол, навокал, навокала, наўкол, наўкола, каток, кола, круглы, ахвотна, неўзабаве, скора, ускорасці, хутка, амаль, блiзко, каля, ля
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht afro, afroman, afrojack, afrocandy, afro wigs, afro samurai resurrection, afro në bjellorusisht, вакол në shqip
afro në bjellorusisht