perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

afrohem në bjellorusisht

Fjalë: afrohem (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (5): адбыцца, прыстань, прыходзiць, надыходзіць, падыходзіць
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht afrohem, stine afrohem, afro hem ab, afrohem në bjellorusisht, адбыцца në shqip
afrohem në bjellorusisht

Fjalë të ngjashme

bimor gas