perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

aksident në bjellorusisht

Fjalë: aksident (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-bjellorusisht
Përkthime (5): аварыя, выпадак, здарэнне, нагода, прычына
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: bjellorusisht aksident, aksident tragjik ne kukes, aksident sot ne tirane, aksident ne tirane, aksident ne sauk, aksident ne pogradec, aksident në bjellorusisht, аварыя në shqip
aksident në bjellorusisht